PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Drodzy Rodzice.

Przypominamy, że w naszym przedszkolu odbędzie się

Pasowanie na Przedszkolaka.

Dzieci z grupy Tygryski 20.10.2020 r. (wtorek)

Dzieci z grupy Biedronki 21.10.2020 r. (środa)

Prosimy, aby w tym dniu dzieci były ubrane odświętnie.

W związku z obostrzeniami, związanymi z pandemią,

uroczystości przedszkolne

nie mogą odbywać sie z udziałem rodziców.

NAKRĘTKI DLA STEFANII

Drodzy Rodzice

Nasze przedszkole od kilku lat włącza się w akcję charytatywną pt.  "Zbieramy nakrętki dla chorej Stefanii" . Dziewczynka cierpi na niewydolność oddechową, wodogłowie, ubytek przegrody międzykomorowej oraz wrodzoną wadę serca. Środki pieniężne, które zbiorą rodzice Stefanii dzięki sprzedaży podarowanych przez Państwa nakrętek, przeznaczone będa na rehabilitację ruchową, zakup leków, sprzętu rehabilitacyjnego oraz dojazdy do specjalistów.

Od dnia 15.10.2020 r. można przynosić do przedszkola plastikowe nakrętki. Pojemnik na nakrętki znajduję się w korytarzu przed szatnią w nowej części przedszkola oraz przed  głównym wejściem do budynku w starej części przedszkola.

"Ty też możesz pomóc Stefanii"

DZIĘKUJEMY !!!

JABŁONKA

Drodzy Rodzice.

Pragniemy podzielić się z Wami miłą niespodzianką jaką otrzymaliśmy w tym tygodniu.

Jest to młode drzewko jabłoni, które przysłała nam Pani Daria Bożeniusz z Zespółu ROBYG.

Wraz z przesyłką dostaliśmy miłą prośbę, by posadzić jabłonkę w naszym ogrodzie przedszkolnym, by co rok cieszyła nas swoim pięknem i owocami. Oczywiście w najbliższym czasie wykonamy to zadanie.

JESIENNE DYNIE

Drodzy Rodzice.

Bardzo prosimy o przynoszenie do przedszkola dyń

w celu upiększenia szatni i kącików przyrodniczych w naszych salach.