ZAMKNIĘCIE PRZEDSZKOLA

W związku z wytycznymi Ministra Zdrowia informujemy,

że od dnia 27.03.2021r do dnia 09.04.2021r.                                                                  przedszkole zostaje zamknięte.

Jednocześnie informujemy, że do przedszkola mogą uczęszczać dzieci rodziców pracujących w służbach medycznych oraz służbach mundurowych.

Prosimy o składanie oświadczenia (druk do pobrania w przedszkolu ).

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Rekrutacja do przedszkola na nowy rok szkolny 2021/2022 odbędzie się w terminie:

od 16 marca do 30 marca 2021 r.

Informacje dotyczące zapisu dziecka do przedszkola znajdują się w zakładce:                                                                                     Dla Rodziców -  Rekrutacja.

DYŻUR WAKACYJNY

Informujemy, że w bieżącym roku szkolnym 2020/2021 nasze przedszkole będzie pełnić dyżur wakacyjny w okresie:

od 01.07.do 04.08.2021 r.

Deklaracje na dyżur wakacyjny prosimy składać w  holu nowej części przedszkola do skrzynki z napisem POCZTA w dniach:

od 15.03. do 31.03.2021 .

Jednocześnie informuję, że deklaracje na dyżur wakacyjny w formie papierowej można  pobrać z holu nowej części przedszkola .

Prosimy o terminowe składanie  deklaracji