IKONTYNUACJA EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ

Kontynuacja edukacji przedszkolnej na nowy rok szkolny 2021/2022.

Informujemy, że deklaracje o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w naszej placówce będzie można składać do przedszkola w dniach

od 9 marca do 15 marca 2021 r.

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO PEDAGOGICZNA

Szanowni Państwo

informujemy, że nasza placówka znajduje się w rejonie działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 8, mającej swoją siedzibę na os. Rusa 56/D1

(w budynku Szkoły Podstawowej nr 6), kontakt tel. 61 670 40 39,

ppp8.poznan@wp.plwww.ppp8-poznan.pl

W sytuacji, kiedy Rodzice mają potrzebę pomocy psychologicznej dla swoich dzieci np. w związku z zaburzeniami lękowo – emocjonalnymi, problemami wychowawczymi, problemami rodzinnymi, problemami wynikającymi z sytuacji pandemicznej, mogą się kontaktować każdego dnia pod wskazany powyżej numer telefonu lub e-mail. Zapraszamy również pełnoletnich uczniów.

ANIOŁKOWE GRANIE

Drodzy Rodzice.

W piątek 05.02.2021 r. w naszym przedszkolu odbędzie się finał Aniołkowego Garania. Tego dnia prosimy, by dzieci przyszły do przedszkola ubrane w kolorze białym.

POMOC DLA SCHRONISKA

Kochani Rodzice i dzieci.

Z radością przyjęliśmy serdeczne podziękowania od Gminnego Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Środzie Wlkp.

Bez Waszego zaangażowania nie udałoby się zebrać tylu darów dla tych zwierzaków. Dlatego również dziękujemy za tak duży udział w naszej akcji charytatywnej.

Organizatorzy akcji.