NAKRĘTKI DLA STEFANII

Drodzy Rodzice

Nasze przedszkole od kilku lat włącza się w akcję charytatywną pt.  "Zbieramy nakrętki dla chorej Stefanii" . Dziewczynka cierpi na niewydolność oddechową, wodogłowie, ubytek przegrody międzykomorowej oraz wrodzoną wadę serca. Środki pieniężne, które zbiorą rodzice Stefanii dzięki sprzedaży podarowanych przez Państwa nakrętek, przeznaczone będa na rehabilitację ruchową, zakup leków, sprzętu rehabilitacyjnego oraz dojazdy do specjalistów.

Od dnia 15.10.2020 r. można przynosić do przedszkola plastikowe nakrętki. Pojemnik na nakrętki znajduję się w korytarzu przed szatnią w nowej części przedszkola oraz przed  głównym wejściem do budynku w starej części przedszkola.

"Ty też możesz pomóc Stefanii"

DZIĘKUJEMY !!!

JABŁONKA

Drodzy Rodzice.

Pragniemy podzielić się z Wami miłą niespodzianką jaką otrzymaliśmy w tym tygodniu.

Jest to młode drzewko jabłoni, które przysłała nam Pani Daria Bożeniusz z Zespółu ROBYG.

Wraz z przesyłką dostaliśmy miłą prośbę, by posadzić jabłonkę w naszym ogrodzie przedszkolnym, by co rok cieszyła nas swoim pięknem i owocami. Oczywiście w najbliższym czasie wykonamy to zadanie.

FOTOGRAF

Szanowni Rodzice.

W środę 03.03.2021 r. w naszym przedszkolu wykonane będą zdjęcia pt.: „Przy płotku”.

Prosimy o odpowiedni strój dla dzieci.

ZBIÓRKA KSIĄŻEK

Drodzy Rodzice! Nasze przedszkole bierze udział w kampanii społecznej "Wielka Zbiórka Książek" organizowanej przez Fundację Zaczytani.org. Przyniesione przez Państwa książki będą przekazane przez nas do szpitali i innych placówek pomocowych. Termin zbierania książek : 08.09-11.10. Zachęcamy do aktywnego udziału w kampanii.

Jakie książki zbieramy: książki dla dzieci młodzieży i dorosłych, wydane po 2000 r.ksiażki wyłącznie w języku polskim, książki nowe lub używane, albo w bardzo dobrym stanie.

Książki jakich nie zbieramy: podręczników, encyklopedii, słowników, kodeksów, pisma świętego i innych świętych ksiąg, przewodników, atlasów, map, książek kucharskich i ogrodniczych.