Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla  Rodziców dzieci z grupy "Sówki" za wsparcie podczas wszystkich wyjść i wycieczek dzieci poza teren przedszkola.Podzięmowanie dla Mamy Zosi S. dla mamy Sebastiana, dla mamy Kacperka,dla mamy Tymona, dla mamy Julki B. dla mamy Gabrysi, dla mamy Oliwki.
15.10.2018 r.
Serdeczne podziękowania dla mamy Sebastiana z grupy "Śówki" za podarowanie Mapy Świata w ramach projektu "Pocztówkowo"
Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za pomoc w malowaniu sprzętu w ogrodzie.
20.10.2018 r.
Serdeczne podziękowania dla mamy Łukasza z grupy "Żabki" za przeczytanie bajki o słoniu w ramach projektu "Słoń
20.10.2018 r.
Serdeczne podziękowania dla mamy Olka z grupy "Żabki" za przyniesienie ozdobnych dyń do kącika przyrody
19.10.2018 r.
Serdeczne podziękowania dla taty Maciusia z grupy "Tygryski" za miłe spotkanie i ciekawe opowieści"
19.10.2018 r.
Serdeczne podziękowania dla mamy Teodora z grupy "Tygryski" za udział w projekcie "Słoń" i przeczytanie dzieciom fragmentu książki  pt. "Proszę Słonia"
14.10.2018 r.
Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za kwiatki z okazji Dnia Edukacji Narodowej
10.10.2018 r.
Serdeczne podziękowania dla Pani Patrycji z grupy "Biedronki" za posadzenie wrzosów przed wejściem do przedszkola
30.05.2018 r.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców za zaangażowanie i udział w "Festynie Rodzinnym". Informujemy, że uzyskane środki zebrane podczas festynu zostaną przeznaczone na pomoce dydaktyczne oraz zakup zabawek ogrodowych.
29.01.2018 r.
Uprzejme podziękownia dla mamy Patrycji z grupy "Krasnoludki" za pomoc i zaangażowanie przy przygotowaniu sali na koncert charytatywny "Aniołkowe Granie"

29.01.2018 r.
Serdeczne podziękowania dla taty Filipa K. z grupy "Stokrotki" za pomoc w przygotowaniach i obsłudze sprzętu muzycznego podczas koncertu charytatywnego "Aniołkowe Granie"

29.01.2018 r.
Serdeczne podziękowania dla rodziców za przekazanie podarunków na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Kórniku-Bninie w ramach akcji "Aniołkowe Granie"
29.01.2018 r.
Uprzejme podziękowanie dla rodziców za przygotowanie słodkiego poczęstunku ( ciasta ) na koncert charytatywny "Aniołkowe Granie"
28.01.2018 r.
Serdeczne podziękowania dla taty Jagny z grupy "Krasnoludki" za zorganizowanie koncertu - Chór Politechniki Poznańskiej "Volantes Soni"
26.01.2018 r.
Serdeczne podziękowania dla rodziców za przygotowanie słodkiego poczęstunku na wspólny balik karnawałowy.
22.12.2017 r.
Podziękowania dla wszystkich rodziców za udział  w Kiermaszu  Bożonarodzeniowym
i przygotowanie słodkiego poczęstunku. Informujemy, że pieniążki zebrane podczas kiermaszu zostaną przeznaczone na wyposażenie sal przedszkolnych w sprzęt muzyczny oraz materiały dekoracyjne na wystrój sal i szatni.

20.12.2017 r.
Serdeczne podziękowania dla Rady Rodziców za pomoc w wystroju szatni i sal przedszkolnych na Święta Bożego Narodzenia ( zakup choinek )

25.09.2017 r.
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA" NASZEGO SPORTOWCA" TATY  FILIPKA Z GRUPY STOKROTEK  ZA WIZYTĘ PEŁNĄ SPORTOWYCH WRAŻEŃ, CUDOWNĄ ATMOSFERĘ I ZAANGAŻOWANIE.

3.02.2017 r.
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RODZICOM IGORA L. Z GRUPY "KRASNOLUDKI" ZA WKŁAD FIFNASOWY, KTÓRY W WIĘKSZOŚCI POKRYŁ KOSZTY ZWIĄZANE Z ZAKUPEM ROLET DO SAL PRZEDSZKOLNYCH. PIENIĄŻKI ZEBRANE PODCZAS KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO POZWOLIŁY POKRYĆ POZOSTAŁĄ CZĘŚĆ KWOTY.

20.12.2016 r.
SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH RODZICÓW ZA ZAANGAŻOWANIE I UDZIAŁ W KIERMASZU BOŻONARODZENIOWYM. PIENIĄŻKI ZEBRANE PODCZAS KIERMASZU ZOSTANĄ PRZEZNACZONE NA WYPOSAŻENIE SAL PRZEDSZKOLNYCH.

29.04.2016 r.
Dyrektor oraz pracownicy Przedszkola nr 68 serdecznie dziękują wszystkim rodzicom za pomoc w zorganizowaniu malowania sprzętu ogrodowego, ze szczególnym wyróżnieniem za głębokie zaangażowanie dziękujemy Pani Ninie Ż.

2016/2017
Serdeczne podziękowania dlaWszystkich rodziców dzieci z poszczególnych grup, którzy zorganizowali choinki do sal i szatni przedszkolnych.