„KARTKA DLA RODAKA”

    W tym roku szkolnym  włączyliśmy się do  ogólnopolskiej akcji „KARTKA DLA RODAKA” we współpracy z Fundacją dla Rodaka. Akcja polega na wysyłaniu do Rodaków zamieszkałych poza granicami kraju, własnoręcznie wykonanych, świątecznych kartek pocztowych. Kraje, do których zostaną wysłane kartki to: Kazachstan, Obwód Kaliningradzki, Czarnogóra, Litwa, Białoruś, Ukraina, Czechy, Belgia, Kanada, Łotwa, Armenia, Gruzja, Estonia, Mołdawia, Nowa Zelandia, Bośnia i Hercegowina, Węgry, Wielka Brytania, Chorwacja, Macedonia i Włochy. Wszystkie grupy w przedszkolu  oraz rodzice z grupy „Tygryski” z radością zaangażowali się w akcję i wykonali przepiękne, kolorowe kartki z okazji Świąt Bożego Narodzenia , które zostały przesłane do FUNDACJI DLA RODAKA. Teraz pozostaje nam czekać, aż stamtąd trafią do naszych Rodaków mieszkających poza granicami kraju. 

Dziękujemy przedszkolakom i rodzicom za kreatywność i zaangażowanie!

Mamy nadzieję, że wykonane przez dzieci kartki przysporzą naszym Rodakom wielu wzruszeń, a nasi wychowankowie mogą być dumni, że mogli włączyć się w tak wspaniałą akcję.

Osoba odpowiedzialna za akcję:

Joanna Rybarczyk

Skip to content