MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS EKOLOGICZNY „ZRÓB UŻYTEK Z ODPADÓW” – wyniki konkursu

Miło nam poinformować, że Międzyprzedszkolny Konkurs Ekologiczny pt. „Zrób użytek z odpadów” został rozstrzygnięty. Po obejrzeniu wszystkich nadesłanych prac Komisja Konkursowa przyznała trzy wyróżnienia. Doceniono oryginalność, pomysłowość, samodzielność dzieci oraz wykorzystanie wielu technik plastycznych przy tworzeniu pracy.

OTO WYNIKI:

WYRÓŻNIENIA OTRZYMALI:

1.Grupa „Dąbrowianie”-  Przedszkole Nr 161 im. „Księcia Przemysława” w Poznaniu.

2.Grupa „Leśne Ludki” – Przedszkole Nr 73 „Zielony Gaik” w Poznaniu

3.Grupa „Stokrotki” – Przedszkole Nr 73 „Zielony Gaik” w Poznaniu

DYPLOMY OTRZYMALI:

1.Grupa „Sosenki” – Przedszkole Nr 73 „Zielony Gaik” w Poznaniu.

2.Grupa „Jagody” – Przedszkole Nr 73 „Zielony Gaik” w Poznaniu.

3.Grupa „Sówki” – Przedszkole Nr 68 „Kolorowy Świat” w Poznaniu.

4.Oskar z grupy „Biedronki” – Przedszkole Nr 68 „Kolorowy Świat” w Poznaniu.

5.Barbara, Marcelina, Maksym z grupy „Tygryski” – Przedszkole Nr 68 „Kolorowy Świat” w Poznaniu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie oraz kreatywność w przygotowaniu prac plastycznych, a nauczycielom przedszkoli – za zgłoszenie placówek do udziału w konkursie, zainteresowanie wychowanków tematyką konkursu i nadzór nad przygotowaniem prac.

Gratulujemy!