MIEDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASYCZNY – WYNIKI

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY   

                                                „SZCZĘŚLIWE DZIECKO”– wyniki konkursu

        Miło nam poinformować, że Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „Szczęśliwe Dziecko” został rozstrzygnięty. Komisja Konkursowa doceniła samodzielność, pomysłowość dzieci oraz wykorzystanie wielu technik plastycznych przy tworzeniu pracy.

OTO WYNIKI:

I MIEJSCE                                                                                                                                                                          MAŁGORZATA STRYBA -Przedszkole nr 68 „Kolorowy Świat”, Poznań 

II MIEJSCE                                                                                                                                         

HANNA PRUS-BRUSZYŃSKA –Przedszkole nr 68 „Kolorowy Świat”, Poznań

III MIEJSCE                                                                                                                                       

JULIA STĘPIEŃ   Przedszkole nr 68 „Kolorowy Świat”, Poznań 

            Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie oraz kreatywność w przygotowaniu prac plastycznych, a nauczycielom – za zgłoszenie dzieci do udziału w konkursie, zainteresowanie wychowanków tematyką konkursu i nadzór nad przygotowaniem prac.

Gratulujemy!

Skip to content