Data  Śniadanie I  Śniadanie II  Obiad
 15.04.2024r. PoniedziałekPieczywo mieszane (1),                 masło (7), sałata, polędwica biała,  pasta jajeczna (3) ze szczypiorkiem, pomidor, ogórek kiszony bawarka (7), herbata z cytryną.Kisiel, chrupki kukurydziane o smaku toffi (1), jabłko, herbata owocowa.

Pestki dyni.
Zupa gulaszowa (9) , pierogi serowe (13,7), marchew do chrupania, sok.
 16.04.2024r. WtorekPieczywo mieszane (1), masło (7), rukola, schab z przyprawami,  pasta twarogowo- brokułowa (7) , rzodkiewka, ogórek zielony, kawa na mleku (7), herbata z cytryną.Deser jogurtowy (7), z brzoskwinią, ciastko owsiane kakaowe (1), herbata owocowa.
Zupa krem z białych warzyw (9) ze słonecznikiem ,  ziemniaki, kotlet mielony  , buraki, sok.

17.04.2024r. środaPieczywo mieszane (1),                 masło (7), roszpunka, szynka drobiowa, ryba w pomidorach  (3,4), papryka, ogórek kiszony , kakao (7), herbata z cytryną.    Komiśniak (1), masło (7), dżem,  gruszka
      herbata ziołowa.
Zupa brokułowa (9) ,  ryż (1),  kurczak w sosie słodko kwaśnym, kompot.
  18.04.2024r. CzwartekPieczywo mieszane (1),                masło (7), roszpunka, szynka dębowa, ser biały z pieczoną papryką  (7), ogórek zielony, rzodkiewka, mleko  (7), herbata z cytryną.Mleko (7) z płatkami kukurydzianymi (1), banan, herbata ziołowa.Zupa ziemniaczana (9) ,  makaron spaghetti (1) z sosem bolońskim i marchewką, sałata lodowa z sosem vinegrette, sok.
  19.04.2024r. Piątek    Pieczywo mieszane (1),                 masło (7), sałata pasta z wędliny,  ser żółty (7) papryka, rzodkiewka,  bawarka (7),  herbata z cytryną.  Kaszka manna na mleku (1,7)  z sosem truskawkowym, herbata owocowa.Zupa grochowa (9) z kiełbasą ziemniaki, paluszki rybne, sałatka z ogórka kiszonego, sok.

PODWIECZOREK; KANAPKA Z MASŁEM WARZYWA/OWOCE
WODA DO PICIA PODAWANA BEZ OGRANICZEŃ
.

Liczby w nawiasach symbolizują (1-14) występujące w potrawie alergeny wyszczególnione na tablicy ogłoszeń przedszkola (obok jadłospisu ).

Przedszkole zastrzega sobie prawo do zmian w jadłospisie.