WYNIKI MIEDZYPRZEDSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNO-TECHNICZNEGO „NAJPIĘKNIEJSZY KOTYLION NARODOWY”.

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNO-TECHNICZNY

„NAJPIĘKNIEJSZY KOTYLION NARODOWY”

wyniki konkursu

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości, w naszym przedszkolu odbył się Konkurs Plastyczno –Techniczny pt. „Najpiękniejszy kotylion narodowy”. Celem konkursu było krzewienie postaw patriotycznych i kultywowanie tradycji narodowych. Dzieci miały za zadanie własnoręcznie wykonać kotylion narodowy. Doceniono oryginalność, pomysłowość i samodzielność dzieci.

OTO WYNIKI:

I miejsce – AMELIA CISZAK– Przedszkole nr 161 im. Księcia Przemysława

II miejsce – ZOFIA CZAPLICKA – Przedszkole nr 161 im. Księcia Przemysława

III miejsce – JAKUB KOWALCZYKIEWICZ -Przedszkole nr 68 „Kolorowy Świat”

Wyróżnienia:
JAGODA WOŹNIAK – Przedszkole nr 73 „Zielony Gaik” LILIANNA HENZEL – Dwujęzyczna Polsko-Angielska Prywatna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum HELENA SZYMAŃSKA – Przedszkole nr 160 „Biały Orzeł” SERGIUSZ ROSŁANOWSKI – Przedszkole nr 160 „Biały Orzeł” BLANKA DUDKIEWICZ– Przedszkole nr 160 „Biały Orzeł” ZUZANNA JAKUBOWSKA – Przedszkole nr 160 „Biały Orzeł” EVA SKRABETS – Przedszkole nr 160 „Biały Orzeł” POLA DĘBSKA – Przedszkole nr 161 im. Księcia Przemysława ALEKSANDER GIELNIAK – Przedszkole nr 68 „Kolorowy Świat” AMELIA ZWOLIŃSKA – Przedszkole nr 68 „Kolorowy Świat” LAURA CHAJEC – Przedszkole nr 68 „Kolorowy Świat”

Gratulujemy pomysłu oraz ciekawej formy artystycznego  wyrazu wszystkim uczestnikom, dziękujemy za udział  w naszym konkursie i życzymy dalszych sukcesów artystycznych, a nauczycielom – za zgłoszenie placówek do udziału w konkursie, zainteresowanie wychowanków tematyką konkursu i nadzór nad przygotowaniem prac.

Skip to content