GÓRA GROSZA

„Góra Grosza” edycja XXIII – podsumowanie akcji 2022/2023

W dniach od 01 listopada 2022r. do dnia 28 lutego 2023r. odbyła się w naszym przedszkolu zbiórka pieniędzy w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Jest to akcja o charakterze dobroczynnym. Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i ich rodzin. Rodzice wraz z dziećmi z naszego przedszkola nie pozostali obojętni na krzywdę drugiej osoby i przyłączyli się do akcji. Zebrane monety zostały posegregowane, przeliczone i przekazane do Urzędu Pocztowego Poczty Polskiej.
Kwota, jaką udało nam się uzbierać podczas tegorocznej akcji to 310 zł 58 gr, a nasza „Góra Grosza” osiągnęła 18 kg 61 dag !
 
Serdecznie dziękujemy za każdy grosz, który przyczynił się do uzbierania ,,Góry Grosza”. Podobno dobro wraca do nas ze zdwojoną siłą.
 

Koordynator akcji w przedszkolu: Joanna Rybarczyk

Skip to content