Data  Śniadanie I  Śniadanie II  Obiad
 22.04.2024r. PoniedziałekPieczywo mieszane (1),                 masło (7), sałata, szynka dziecięca ,  jajecznica (3) ze szczypiorkiem, papryka, ogórek kiszony, bawarka (7), herbata z cytryną.Bułka grahamka (1), masło (7), jabłko, herbata owocowa.Zupa krem szparagowy (9), makaron (1) z sosem jogurtowo-truskawkowym, kalarepa do chrupania, sok.
 23.04.2024r. WtorekPieczywo mieszane (1),                 masło (7), roszpunka, polędwica z indyka, ser biały wędzony  (7), pomidor, ogórek zielony , kawa na mleku (7), herbata z cytryną.Pianka jogurtowa (7) z galaretką, ciastko bebe (1), gruszka, herbata owocowa.
Zupa krem pieczarkowy (9) , ziemniaki, filet z kurczaka, surówka koperkowa, kompot.

24.04.2024r. środa Pieczywo mieszane (1),                 masło (7), sałata, szynka konserwowa, pasta rybna (3,4), papryka, ogórek kiszony , kakao (7),  herbata z cytryną. Drożdżówka z kruszonką (1,3,7), jabłko, herbata owocowa.Zupa szczawiowa (9) z jajkiem (3),  kasza jęczmienna (1), sztuka mięsa w sosie własnym, sałatka z fasolki szparagowej, kompot.
  25.04.2024r. CzwartekPieczywo mieszane (1),                 masło (7), sałata, wędlina na ciepło, ketchup, papryka, ogórek kiszony , kawa na mleku (7),  herbata z cytryną.Koktajl malinowy (7), biszkopty (1), banan, herbata ziołowa.Zupa żurek (9) z kiełbasą,  ryż (1) potrawka z kurczaka, groszek z marchewką, sok.
  26.04.2024r. Piątek  Pieczywo mieszane (1), masło (7), sałata, szynka gotowana, ser żółty (7), papryka, rzodkiewka, mleko (7), herbata z cytryną.                 Mus owocowy (jabłko, banan, truskawka), granolą (1), herbata ziołowa.Zupa z soczewicy (9),  pyry z gzikiem (7), ogórek kiszony, sok.

PODWIECZOREK; KANAPKA Z MASŁEM WARZYWA/OWOCE
WODA DO PICIA PODAWANA BEZ OGRANICZEŃ
.

Liczby w nawiasach symbolizują (1-14) występujące w potrawie alergeny wyszczególnione na tablicy ogłoszeń przedszkola (obok jadłospisu ).

Przedszkole zastrzega sobie prawo do zmian w jadłospisie.