Zajączki 22/23

LISTOPAD

Zabawy badawcze z wodą 29.11.2022r. Andrzejki w przedszkolu – 30.11.22r., Zajęcia teatralne – 1.12.22r.

Wycieczka do Fabryki Bombek GabiGlass w Gnieźnie – 22.11.2022r

Realizacja projektu – Poczta Polska – wizyta w Urzędzie Pocztowym

Poznajemy symbole narodowe, bierzemy udział w akcji „Szkoła do Hymnu”.

Laura została wyróżniona w konkursie „Najpiękniejszy kotylion narodowy” Gratulujemy!

Zrobiliśmy z Panią Magdą skrzynkę na listy

Wykonujemy doświadczenie – Tęcza z cukierków skittles, warsztaty kulinarne – pieczemy rogale – 7.11.2022r.

Rozmawiamy o jesieni, wykonujemy prace plastyczne związane z jesienią

Kółko eksperymentalno-przyrodnicze – zabawy z cieczą Newtonowską (24.10.2022r,)

W jesiennych klimatach przygotowaliśmy jeżyki z masy solnej oraz bukiety.

Malowanie na mleku – realizacja projektu: „Dotknij, poczuj, zobacz”

Poznajemy warzywa, bawimy się w teatr, wykonujemy kukiełki z warzyw. 10 – 14.10.2022r.

Wycieczka do Palmiarni – 11.10.2022r.

Zajęcia teatralne

Krasnoludki pod grzybkami mają budki !

Robimy doświadczenia z mydłem, poznajemy owoce, tworzymy zbiory, wykonujemy sylwety drzew owocowych

Poznajemy wygląd ciężarówki – 27.09.2022r

Poznajemy zasady ruchu drogowego oraz najbliższą okolicę podczas spaceru, bierzemy udział w grze terenowej na ogrodzie przedszkolnym, oglądamy na żywo debatę wiceprezydenta Miasta Poznania z przedszkolakami z okazji obchodów Dnia Przedszkolaka.

Przyfrunął do nas Elemelek i opowiedział nam trochę ciekawostek o swojej rodzinie. Zapowiedział się, że będzie nas często odwiedzał

Spotkanie z alpakami – 19.09.2022r.