GÓRA GROSZA

DRODZY RODZICE !                                                                                                                                                                              Rusza 24. Edycja Góry Grosza Akcja  organizowana jest przez Towarzystwo Nasz Dom w szkołach i przedszkolach w całej Polsce, która potrwa  od 01.11.2023r. do 29.02.2024r.   Celem akcji jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.                        W Górze Grosza każdy najdrobniejszy grosik  ma wielką wartość i moc.  Bądźmy blisko bez względu na odległość. Potrzebujemy Was, by pomagać dzieciom, które są w trudnej sytuacji.   W tym celu zostały ustawione pojemniki (w dwóch miejscach w przedszkolu), do których każdy będzie mógł wrzucić przysłowiowy grosik. Do pojemnika wrzucamy monety od 1gr do 5zł (1gr, 2gr, 5gr, 10gr, 20gr, 50gr, 1zł, 2zł, 5zł). Zachęcamy o przyłączenie się do tego szlachetnego przedsięwzięcia i wrzucanie monet do wystawionego pojemnika.

Ruszajmy do boju! Jeden grosz to niewiele,  ale Góra Grosza to bardzo wiele!

Regulamin dostępny jest w przedszkolu lub na stronie http://www.towarzystwonaszdom.pl

Koordynator akcji w przedszkolu: Joanna Rybarczyk