AKCJA CHARYTATYWNA „OPATRUNEK NA RATUNEK”

Drodzy Rodzice!!!

organizowanej w naszym przedszkolu pod hasłem

Zbieramy bandaże dziane i opaski elastyczne (0,5 m2 i 1 m2), kompresy jałowe i niejałowe, gazy opatrunkowe,  plastry na rolkach, igły i strzykawki, rękawiczki jednorazowe i chirurgiczne, płyny do odkażania ran (np. Octanisept, Octedin itp.) dla misyjnych szpitali i przychodni w Afryce.  Za pośrednictwem Fundacji Redemptoris Missio wolontariusze pracujący i wyjeżdżający na misje zabiorą je ze sobą.

Akcja trwa do 27 marca 2024r.

Opatrunki i środki odkażające prosimy wkładać do pudeł znajdujących się przy wejściach do przedszkola.

Wszystkim, którzy zdecydują się zaangażować   i wspomóc naszą akcję – serdecznie dziękujemy.

Koordynator akcji w przedszkolu – Agnieszka Hajnce – Dura.